Partneri


 

Naša spoločnosť už od prvopočiatkov pri riešení exteriéru sa potrebovala oprieť o silného a stabilného partnera. Našla ho v spoločnosti SEMMELROCK Stein und Design Slovensko. Nakoľko šírka sortimentu ponúkaných materiálov spĺňa kritéria väčšiny klientov, tak sme si istí, že naša voľba bola správna. Naše partnerstvo prináša klientom výhodu o ktorej Vas radi presvedčíme...

Semmelrock Premium

Semmelrock Premium Vám prináša náročné riešenie na mieru pre Váš životný priestor.

Semmelrock Protect

Aby ste mali z pekných plôch radosť čo najdlhšie vyvinuli sme špeciálnu ochranu povrchu Semmelrock Protect® a Semmelrock Premium Protect®.

Technológia škár EINSTEIN

Patentovaný zámkový systém od firmy Semmelrock sa vyznačuje možnosťou optimálneho vyplnenia škár vďaka usporiadaným spájacím-/dištančným a fixačným prvkom bez výrazného kontaktu medzi dlažbovými prvkami.


 

Investovanie do automatického závlahového systému vo Vašej záhrade určite stojí za zváženie. Automatický závlahový systém je ten najefektívnejší spôsob ako zabezpečiť aby Vaša záhrada dostala vlahu ktorú potrebuje. Navyše, ak je závlahový systém nainštalovaný správne, môžete ušetriť výrazné množstvo vody.

V skutočnosti je investícia do automatického závlahového systému jednou z najlepších, ktorú môžete pre Vašu záhradu a hlavne trávnik urobiť. Neexistuje jednoduchší a efektívnejší spôsob ako ušetriť čas a peniaze. Musíte však mať na pamäti, že celý systém sa neskladá iba z postrekovačov, ale aj z radu ďalších položiek inštalačného materiálu. Návrh systému a jeho inštalácia sú rozhodujúcimi faktormi, ktoré majú vplyv na kvalitu a správne fungovanie systému. Preto je lepšie inštaláciu zveriť  profesionálom. K šetreniu vody dochádza už len správnym návrhom a kvalitnou realizáciou. Automatický závlahový systém Rain Bird však dokáže šetriť vodu aj vďaka senzoru vlhkosti, ktorý v prípade zrážok zavlažovanie vypne alebo vôbec nespustí. Takže Vám neostáva nič iné ako odložiť záhradnú hadicu a nechať automatický závlahový systém Rain Bird zavlažovať za Vás.

Služby našej spoločnosti v oblasti závlah začínaju návrhom, inštaláciou závlahového systému, zaškolením a oboznámením sa klienta s jeho obsluhou, záručný a pozáručný servis, zazimovanie a sprevádzkovanie systému.  ... tešíme sa, že aj Vám budeme nápomocní.